nedeľa 10. júna 2012

Pozvánka na safari

O už to počujem, ten sa zbláznil, čo nevie aká je cesta drahá a čo pobyt? Dobre. urobme kompromis, ja vám tu ukážem na fotografiách, kde budete ubytovaný. Potom vám garantujem, že sa poniektorí naozaj zoberiete a pôjdete.
Predĺžený víkend v lone krásnej prírody, za bučania byvolov, pobehovania stáda zebier, ktoré vám budu nakukať do vozidla. Ale samozrejme ak pôjdete inak ako vlastným vozom, tak na vás bude čakať safari autobus. Urobili pre vás aj novinku a to večerné safari, za tmy kde iba reflektormi budete hľadať zvieratá. Tak čo? Navnadil som?

Pozrite sa.Recepcia v Safari parkuSafari kemp a hotel, pripravený vás prijaťTakto si polebedíte po celú nocStrava v štýlovej reštauráciiNajlacnejší výlet do Afriky a to bez kompromisu.
Na 60 hektároch na vás čaká spústa prekvapení.

Keď budete mať šťastie uvidíte heroický zápas dvoch slonov.Aj tieto surikaty sa obzerajú z ktorej strany prídete.A aké by to bolo safari, keby sme nevideli blázniť sa primáty.
Tak veru aj táto mamička vám chce ukázať svoje deti.Milované mačičky, kto by sa nechcel hrabať v ich kožúšku.Tak a koniec hádanke.

Safari v srdci európy. Pár hodín autom zo Slovenka. Pozývam vás do exotického kraja, ktorý z ničoho vytvoril "Afriku" v strednej európe.

Na Safari vlastním autom
Afrika v srdci Europy
Africké safari v ZOO Dvůr Králové
Foto: © G. KunešováFoto: © G. KunešováFoto: © G. Kunešová


Safarikemp.

Safarikemp ponúka ubytovanie v štýlových „Afrických“ bungalovoch hotelového typu,stanoch či karavanoch. Sučásťou kempu je výbeh afrických zvierat, oddelený len nenápadným plotom.
Ďalej je k dispozíci bazén, vírivka a ďaľšie služby. Vstup do zoo zdarma je pre hostí ubytovaných v bungalovoch, ako aj pre hosti v stanoch a karavanoch od dvoch a viac nocí.

Informáce:

www.zoodvurkralove.cz
Psi majú do zoo prístup.
Parkovisko zdarma - zaparkujete na odstavnom parkovišti zoo úplne zdarma po celou dobu pobytu. Parkovisko zoo se nachádza priamo pri Hotely Safari a vchodu do zoo (na konci mesta smer Bílá Třemešná oproti čerpacej stanici KM Prona).
Navigácia GPS: 50° 26´ 3,94“ N, 15° 47´ 50,08“ E

Ak nie je inak uvedené všetky ostatné fotografie:
Foto: © Dana Holečková


Zväčšiť mapu


Follow Me on Pinterest pošli na vybrali.sme.sk CzechTourism Slovensko

0 komentárov:

Zverejnenie komentára